Ofisiálne stránky - Občianske združenie za slušnejšiu Bytču pre všetkých

RSS | SITEMAP | KONTAKT

Dnes je: | meniny má: Matej

Všetko o našom OZ

Prečo vzniklo naše OZ, stanovy a prihláška.

Všetko nájdete tu.

Dajte nám vedieť, čo Vás zaujíma

Zapojte sa a informujte všetkých o Vašich zisteniach.

Pýtajte sa kompetentných.

Naše aktivity

Aktivity OZ Za Slušnejšiu Bytču pre všetkých.

Čo pripravujeme, naše akcie..

  • Prečítané: 2297x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: štvrtok, 04. február 2016, 11:36

Veľkonočný malý trh 2016Ani sa nenazdáme a príde jar. K jari sa viaže Veľká noc a tesne pred ňou sme pre vás pripravili tradičný Veľkonočný malý trh. Na ňom by nemali rozhodne chýbať veľkonočné kraslice, korbáče, zákusky, klobásky, cesnak, včelie produkty, ale aj iné domáce a ručne robené výrobky.

Ak niečo také doma robíte, pečiete, tvoríte, a chcete sa o to podeliť s ostatnými, tak neváhajte a prihláste sa. A vás ostatných pozývame v sobotu 19. marca ­ na Jozefa, od 8.30 do 13.00 h. do Domu kultúry v Bytči vychutnať si pravú predveľkonočnú atmosféru, plnú krásnych výrobkov a dobrôt.

Príďte medzi nás!

Nákupom na Malom trhu podporíte nielen trhovníkov, ale zároveň prispejete 7% na záchranu bytčianskej synagógy.

Čo je to Malý trh?

Malý trh je príležitosť pre ľudí ponúknuť a získať kvalitné plodiny vypestované malými lokálnymi farmármi, certifikované výrobky od overených producentov a ručne vyrobené produkty od samotných zhotoviteľov. Je to farmársko – dizajnérsky trh, ktorý vzniká na podporu malých lokálnych pestovateľov a výrobcov. Umožňuje im prezentovať a poskytovať kvalitné slovenské produkty a zároveň ich približuje širokej verejnosti.

Zaregistrujte sa!

Vyrábate doma ručne rôzne výrobky pre potešenie alebo aj pre úžitok? Na malý trh chceme pritiahnuť trhovníkov, ktorí vyrábajú napr. med, domáce džemy, lekváre, pečú vynikajúce koláče, domáci chlieb, oblátky, majú neobvyklú ale aj tú tradičnú odrodu ovocia, zeleniny, ručne vyrábajú drevené hračky, náramky, rôzne ozdoby, šijú bábiky, kabelky, deky .... V prípade, že poznáte šikovných ľudí, ktorí pestujú alebo vyrábajú niečo, čo by na Veľkonočnom Malom trhu malo mať svoje miesto, alebo ste takým práve vy, vyplňte prosím registračný formulár - TU

Bytčianske zlatky namiesto eur

Na Veľkonočnom Malom trhu kupujúci neplatia peniazmi, ale špeciálnymi darovacími kupónmi, vyhotovenými v podobe mincí z dreva, ktoré sa budú vymieňať (ako trhovníkom, tak aj návštevníkom) v jednom zo stánkov, v Zmenárni.

Hodnoty Bytčianskych zlatiek:

1⁄2 Bytčianskej zlatky = 50 centov
1 Bytčianska zlatka = 1 euro
2 Bytčianske zlatky = 2 eurá
5 Bytčianskych zlatiek = 5 eur
10 Bytčianskych zlatiek = 10 eur

velkonocny-trh-2016-02

Informácie pre trhovníkov ­ - podmienky predaja

1. Prineste toľko tovaru, koľko uznáte za vhodné. Každý trhovník dostane svoj priestor – stôl. Stoličky sú rovnako zabezpečené.
2. Nahláste dopredu, či budete potrebovať elektrinu.
3. Trh sa začína o 08.30 a končí o 13.00 hod. Prosíme vás o dodržanie tejto podmienky! Výnimka sa vzťahuje iba na trhovníkov, ktorí vypredali svoj tovar, alebo z vážnych dôvodov musia odísť skôr. Privezenie tovaru od 08.00 do 08.30, odvoz od 13.00 do 13.30 hod.
4. Registračný poplatok sa neplatí, ale po skončení trhu, každý trhovník odvedie 7% z tržby Občianskemu združeniu za slušnejšiu Bytču pre všetkých ­ Bytčania Bytčanom. Výťažok bude použitý na záchranu bytčianskej synagógy.
5. Prosíme vás, aby ste ceny na vašich výrobkoch a produktoch neuvádzali v eurách, keďže sa bude platiť Bytčianskymi zlatkami. Ďakujeme!

Kontakty

Akékoľvek otázky a nejasnosti radi upresníme na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., tel. 0903 884 651, 0903 033 927.

FaceBook  Twitter  

You have no rights to post comments