Ofisiálne stránky - Občianske združenie za slušnejšiu Bytču pre všetkých

RSS | SITEMAP | KONTAKT

Dnes je: | meniny má: Matej

Všetko o našom OZ

Prečo vzniklo naše OZ, stanovy a prihláška.

Všetko nájdete tu.

Dajte nám vedieť, čo Vás zaujíma

Zapojte sa a informujte všetkých o Vašich zisteniach.

Pýtajte sa kompetentných.

Naše aktivity

Aktivity OZ Za Slušnejšiu Bytču pre všetkých.

Čo pripravujeme, naše akcie..

  • Prečítané: 3277x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: pondelok, 22. august 2016, 15:50

Jesenmny farmarsky trh BytčaPozývame vás na Malý trh. Malý trh, kde sa stretávajú ľudia, ktorí sa navzájom podporujú, pomáhajú si, potešia sa, alebo si navzájom radia. Nájdete tu výrobky a produkty, ktoré sú domáce alebo ručne vyrobené, pretože len tie sú najlepšie! A je na ňom aj vždy veľmi príjemná atmosféra. Tak príďte medzi nás aj Vy v sobotu, 15. októbra 2016, od 08.30 do 13.00 h do Domu kultúry v Bytči. Šikovní predávajúci pre Vás pripravia ručne vyrábané a domáce výrobky a produkty, ktorými môžete potešiť seba alebo svojich blízkych. Podporte ich kúpou týchto výrobkov a zároveň tým prispejte na záchranu synagógy!

 

Čo je to Malý trh?

Malý trh je príležitosť pre ľudí ponúknuť a získať kvalitné plodiny vypestované malými lokálnymi farmármi, certifikované výrobky od overených producentov a ručne vyrobené produkty od samotných zhotoviteľov. Je to farmársko – dizajnérsky trh, ktorý vzniká na podporu malých lokálnych pestovateľov a výrobcov. Umožňuje im prezentovať a poskytovať kvalitné slovenské produkty a zároveň ich približuje širokej verejnosti.

Zaregistrujte sa!

Vyrábate doma ručne rôzne výrobky pre potešenie alebo aj pre úžitok? Poznáte šikovných ľudí, ktorí pestujú alebo vyrábajú niečo, čo by na Malom trhu malo mať svoje miesto? Tak vyplňte registračný formulár.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc54mYAISOvVgBeTPcDqhcZieqLbmcdE6Xi23Itif9VEsBy-w/viewform

 

Jesenný malý trh Bytča Jesenný malý trh Bytča

 

Bytčianske zlatky namiesto eur

Na Malom trhu kupujúci neplatia peniazmi, ale špeciálnymi darovacími kupónmi, vyhotovenými v podobe mincí z dreva, ktoré sa budú vymieňať (ako trhovníkom, tak aj návštevníkom) v jednom zo stánkov, v Zmenárni.

Hodnoty Bytčianskych zlatiek:

  • ½ Bytčianskej zlatky = 50 centov,
  • 1 Bytčianska zlatka = 1 euro,
  • 2 Bytčianske zlatky = 2 eurá,
  • 5 Bytčianskych zlatiek = 5 eur,
  • 10 Bytčianskych zlatiek = 10 eur

Informácie pre trhovníkov - Podmienky predaja

1. Prineste toľko tovaru, koľko uznáte za vhodné. Každý trhovník dostane svoj priestor – stôl. Stoličky sú rovnako zabezpečené koľko bude treba.

2. Nahláste dopredu, či budete potrebovať elektrinu.

3. Trh sa začína o 08.30 a končí o 13.00 hod. Prosíme vás o dodržanie tejto podmienky! Výnimka sa vzťahuje iba na trhovníkov, ktorí vypredali svoj tovar, alebo z vážnych dôvodov musia odísť skôr. Privezenie tovaru od 08.00 do 08.30, odvoz od 13.00 do 13.30 hod.

4. Registračný poplatok sa neplatí, ale po skončení trhu, každý trhovník odvedie 7% z tržby občianskemu združeniu Za slušnejšiu Bytču pre všetkých ­ Bytčania Bytčanom. Výťažok bude použitý na záchranu bytčianskej synagógy.

5. Prosíme vás, aby ste ceny na vašich výrobkoch a produktoch neuvádzali v eurách, keďže sa bude platiť Bytčianskymi zlatkami.

Kontakt:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. tel. 0903 884 651, 0903 033 927

FaceBook  Twitter  

Komentárov   

0 #3 ČOKOmánia ďakuje organizátorom aj všetkým návštevníkom Malého trhu za príjemnú atmosféru:)Juraj Dolezal 2016-10-18 11:56
ĎAKUEJEME!
COKOmania.sk
0 #2 ČOKOmánia - čokoládové pralinky a bonbonieryJuraj Dolezal 2016-10-12 13:21
Priatelia, na Malom trhu budú domáce ČOKOpralinky s lahodnou plnkou, tak príďte ochutnať. Tešíme sa na Vás:)
COKOmania.sk
0 #1 Hand-made tričká JASNA+HORISLAVEva Janoušková 2016-09-27 07:09
Prihlasujeme naše originálne, batikované + ručne maľované bavlnené tričká na Váš jesenný trh.Tiež prinesiem zopár chutných domácich džemíkov netradičných chutí.
A teším sa na atmosféru Malého trhu v Bytči :-)

You have no rights to post comments