Ofisiálne stránky - Občianske združenie za slušnejšiu Bytču pre všetkých

RSS | SITEMAP | KONTAKT

Dnes je: | meniny má: Matej

Všetko o našom OZ

Prečo vzniklo naše OZ, stanovy a prihláška.

Všetko nájdete tu.

Dajte nám vedieť, čo Vás zaujíma

Zapojte sa a informujte všetkých o Vašich zisteniach.

Pýtajte sa kompetentných.

Naše aktivity

Aktivity OZ Za Slušnejšiu Bytču pre všetkých.

Čo pripravujeme, naše akcie..

  • Prečítané: 1707x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: streda, 15. február 2017, 14:35

Velkonocny maly trh 2017 Ani sa nenazdáme, príde jar a s ňou aj Veľká noc. Tento rok bude až v apríli, a tak sa na ňu môžeme dobre pripraviť. My sme pre vás opäť pripravili tradičný a obľúbený Veľkonočný malý trh.

Na ňom sa môžete nielen zásobiť peknými, užitočnými a chutnými vecami, ale aj nasať príjemnú atmosféru blížiacich sa sviatkov. Určite tu nájdete veľkonočné kraslice, korbáče, zákusky, klobásky, včelie produkty, ale aj iné domáce a ručne robené výrobky.

 

 

Ak niečo také doma robíte, pečiete, tvoríte a chcete sa o to podeliť s ostatnými, tak neváhajte a zaregistrujte sa cez registračný formulár.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxi3bFbZ8VYcmXD73-IojwIUAembpQoWxokU9kcR4dcY_aOg/viewform

Vás ostatných pozývame v sobotu 1. apríla, od 8.30 do 13.00 do Domu kultúry v Bytči vychutnať si pravú predveľkonočnú atmosféru, plnú krásnych výrobkov a dobrôt. A ako vždy, aj teraz, zakúpením výrobkov podporíte nielen šikovných umeleckých remeselníkov, ale prispejete aj na záchranu bytčianskej synagógy.

Velkonocny maly trh 2017

Čo je to Malý trh?

Malý trh je príležitosť pre ľudí ponúknuť a získať kvalitné plodiny vypestované malými lokálnymi farmármi, certifikované výrobky od overených producentov a ručne vyrobené produkty od samotných zhotoviteľov. Je to farmársko – dizajnérsky trh, ktorý vzniká na podporu malých lokálnych pestovateľov a výrobcov. Umožňuje im prezentovať a poskytovať kvalitné slovenské produkty a zároveň ich približuje širokej verejnosti.

Bytčianske zlatky namiesto eur

Na Malom trhu kupujúci neplatia peniazmi, ale špeciálnymi darovacími kupónmi, vyhotovenými v podobe mincí z dreva, ktoré sa budú vymieňať (ako trhovníkom, tak aj návštevníkom) v jednom zo stánkov, v Zmenárni.

Hodnoty Bytčianskych zlatiek:
• 1⁄2 Bytčianskej zlatky = 50 centov
• 1 Bytčianska zlatka = 1 euro
• 2 Bytčianske zlatky = 2 eurá
• 5 Bytčianskych zlatiek = 5 eur
• 10 Bytčianskych zlatiek = 10 eur

Velkonocny maly trh 2017

Podmienky predaja - informácie pre trhovníkov

1. Prineste toľko tovaru, koľko uznáte za vhodné. Každý trhovník dostane svoj priestor – stôl. Stoličky sú tiež zabezpečené.
2. Nahláste dopredu, či budete potrebovať elektrinu.
3. Trh sa začína o 08.30 a končí o 13.00 hod. Prosíme vás o dodržanie tejto podmienky! Výnimka sa vzťahuje iba na trhovníkov, ktorí vypredali svoj tovar, alebo z vážnych dôvodov musia odísť skôr. Privezenie tovaru od 08.00 do 08.30, odvoz od 13.00 do 13.30 hod. )
4. Registračný poplatok sa neplatí, ale po skončení trhu, každý trhovník odvedie 7% z tržby občianskemu združeniu Za slušnejšiu Bytču pre všetkých - Bytčania Bytčanom. Výťažok bude použitý na záchranu bytčianskej synagógy.
5. Prosíme vás, aby ste ceny na vašich výrobkoch a produktoch neuvádzali v eurách, keďže sa bude platiť Bytčianskymi zlatkami.

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. tel. 0903 884 651, 0903 033 927

FaceBook  Twitter  

You have no rights to post comments