Ofisiálne stránky - Občianske združenie za slušnejšiu Bytču pre všetkých

RSS | SITEMAP | KONTAKT

Dnes je: | meniny má: Matej

Všetko o našom OZ

Prečo vzniklo naše OZ, stanovy a prihláška.

Všetko nájdete tu.

Dajte nám vedieť, čo Vás zaujíma

Zapojte sa a informujte všetkých o Vašich zisteniach.

Pýtajte sa kompetentných.

Naše aktivity

Aktivity OZ Za Slušnejšiu Bytču pre všetkých.

Čo pripravujeme, naše akcie..

  • Prečítané: 1195x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: štvrtok, 31. august 2017, 08:59

Motivačná prednáška v synagógeSpisovateľ Pavel “Hirax” Baričák je autorom mnohých bestsellerov, románov, cestopisov a básnických zbierok, ktoré píše od srdca a z lásky, a to s jediným cieľom: dodať čitateľom odvahu prežiť život s úsmevom a so svetlom v duši.

Vo štvrtok 14. septembra o 17:30h vás pozývame do bytčianskej synagógy na jeho motivačnú prednášku. Zameria sa v nej hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov Šťastia.

Najväčší dôraz dá na vzťahy, ako aj na poslednú vydanú knihu: Dospelí deťom, deti svetu.

Príde teda na témy sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok “prečo si človek priťahuje nedobrého partnera”, zbavenia sa blokov z detstva, atď.

Prineste si svoje otázky napísané na papieriku a položte ich autorovi na pódium, pokúsi sa na ne odpovedať zo svojho uhla pohľadu a nadobudnutých skúseností. 

Vstupné 6 € predpredaj / 7 € na mieste

Predpredaj online

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11569/bytca–prednaska-hirax-o-vztahoch

https://www.ticket-art.sk/prednasky/prednaska-hirax-bytca-13945/

alebo na telefónnom čísle 0903 033 927

Polovica zo vstupného bude použitá na rekonštrukciu synagógy.

hirax 02

Po prednáške bude možné dať si podpísať prinesenú knihy, či kúpiť si knihy alebo CD-čka priamo od autora.

“Čo je v našich rodičoch, takí sme aj my. Ak sa neočistíme od negatívnych rodových dlhov, preberú to aj naše deti. Nalepia sa na ne nevyriešené chybné programy a energiu berúce modely správania. Neexistuje dieťa, ktoré by sa sem nenarodilo múdre, vnímavé, veselé, plné energie, intuitívne, nonstop žijúce v prítomnom okamžiku, nepripútané, šťastné, božské, teda s vlastnosťami osvietených ľudí. No ak sa ma spýtate, kedy som naposledy stretol permanentne šťastného dospelého, budem dlho premýšľať... Beriem teda výchovu detí ako obojstranne učenie sa – inšpirovať sa deťmi k návratu k Sebe, svojej prirodzenosti, svojmu srdcu, ktorá je spojená s Láskou. Na druhej strane je pre mňa výchova detí snaha zahŕňať deti bezpodmienečnou láskou a určovať im hranice s rešpektom voči nim, bez nadradeného prístupu, aby v dospelosti cítili a vnímali potreby iných. Proste dať im to najlepšie zo seba.”

Pavel Hirax Baričák

FaceBook  Twitter  

You have no rights to post comments